Moderní nábytek pro Vás

Bydlení pro mladé...

14.06.2009 09:36
Mladý pár obývá rodičovský dům, v němž čelí problému společného bydlení s jedním z rodičů a tím i řešení zařízení správným, vyhovujícím nábytkem. Dům sice má velkou užitnou plochu a rozsáhlý vnitřní prostor, ale není přizpůsoben potřebám dvougeneračního bydlení.

 

Bydlení mladých s rodiči bez nevyřešených samostatných „provozních okruhů“ v domě přináší ztrátu soukromí a intimity na obou stranách a může komplikovat i zdánlivě jednoduché životní situace.

Dvoupodlažní řadový mezonetový dům se schodištěm v jádru dispozice neumožňuje standardními jednoduchými stavebními úpravami bez radikálních přestaveb vytvořit samostatný vstup pro mladý pár. Taktéž některé další hospodářské prostory domu zůstávají společné. Výrazně však měníme uspořádání ostatních obytných prostorů a vytváříme dvě bytové jednotky tak, aby vyhovovaly oběma stranám, jejich nárokům a potřebám v současnosti i budoucnu. V obou alternativách zabíráme rozsáhlé hospodářské prostory v přízemí pro obytné účely a přesouváme sem bydlení rodiče s menšími prostorovými nároky. Poschodí tak uvolňujeme pro potřeby mladé rodiny. Každá z nově vytvořených bytových jednotek v přízemí i poschodí má noční a denní zónu vzájemně posunutou o půl podlaží, což vyplývá z mezonetového typologického zařazení stavby.
Další rady a informace na téma nábytku a bydlení Vám budeme pravidelně přinášet.

Vyhledávání

Kontakt

Celý pracovní tým e-shopu Nábytek-Moderní.cz +420 721 677 220

Erotické spodní prádlo, kalhotky, tanga, podprsenky, košilky, korzety levně, podvazky, punčochy, levné plavky, pyžama, noční košile, župany, punčochy, ponožky, moderní nábytek, botníky do malé předsíně, dětský nábytek, houpací sítě, závěsná křesla, jídelny, komody výprodej, knihovny nábytek, ložnice, matrace, nábytek z masivu, nábytek BRW, obývací pokoje, plastový nábytek, postele s úložným prostorem, ratanový nábytek, rustikální nábytek, sedací pytle, sedací soupravy, kožené sedací soupravy, skříně s posuvnými dveřmi, zahradní nábytek, levný nábytek, levné botníky, bytové doplňky a dekorace, český nábytek, dětský nábytek, dílenský nábytek, levné houpací sítě, jídelny, levné komody, konferenční stolky, koupelnový nábytek, levné kuchyně, kovový nábytek Bzenec, levné ložnice sestavy, levné matrace, nábytek z masivu, obývací pokoje, levné postele, rustikální nábytek bazar, levné sedací pytle, levné sedací soupravy, kožené sedací soupravy levné, levné skříně, levné stoly, levný zahradní nábytek, koupelny, vodovodní baterie, umyvadla, wc mísy, vany, elektronické bidety, sprchové kouty, sprchové vaničky, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek výprodej, bojlery, radiátory, expanzní nádoby, levné spodní prádlo, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, levné podprsenky, sportovní podprsenka, kalhotky, tanga, svatební spodní prádlo, topy, tílka, košilky, korzety, podvazky, saténové prádlo, bezešvé spodní prádlo, sportovní prádlo, pánské spodní prádlo, pánská tanga, pyžama, noční košile, župany, dětské spodní prádlo, plavky 2013, dívčí plavky, pro těhotné a kojící, nářadí, aku nářadí, auto nářadí, elektrické nářadí, kompresory, pneu nářadí, boxy na nářadí, brašny, nářadí Knipex, nýtovací kleště, ruční nářadí, dárky, dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky k narozeninám, čokoládové dárky, dárek k výročí, svatební dary, dárky k svátku, erotické dárky, ptákoviny, vtipné dárky, dárky k valentýnu, dárky pro děti, vánoční dárky, levný nábytek, moderní nábytek, fitness výživa, nábytek z masivu, levné sedací soupravy, koupelnové doplňky, prádlo,