Moderní nábytek pro Vás

konferenční stolky

13.06.2009 23:29
Současný trend chápe konferenční stolek spíše jako něco velmi nízkého, co funguje jako odkládací plocha. Ale je to opravdu odkládací plocha? Ani zdaleka ne, konferenční stole může mít spoustu využití. Stačí si jen přečíst tento článek a dozvíte se, co všechno tyto slotky "umí"...

 

Konferenční stolky

Tento malý kus nábytku, bez kterého bychom si možná jen stěží dovedli představit, nazýváme možná až příliš formálně „konferenčním stolkem". K čemu ho vlastně používáte? Pro odkládání dálkových ovladačů na domácí kino a skleniček a šálků? Možná u něj jíte a nebo byste to chtěli dělat a možná právě přemýšlíte, jaký „konferenční stolek" si vlastně pořídit. Víte co je nejdůležitější?
Odpověd na otázku pátrající po důležitosti nebo nedůležitosti některých kritérií výběru konferenčních stolků jsme položili zcela záměrně a existuje na ní v postatě jedna správná odpověď. Nejdůležitější je vědět, jak budete se stolkem zacházet a k čemu jej budete používat. Zdali tedy bude jen ozdobou, nebo místem pro odložení věci tak, že pro jejich opětovné uchopení budete muset znovu vstát z pohovky a naklonit se ke stolku, a nebo jestli to bude stolek, který vám díky svým rozměrům svěřené věci „podá“ a vy u toho budete moci ležet. A až tohle všechno budete vědět, pak si uvědomíte, že tím základním a klíčovým parametrem uživatelského komfortu konferenčního stolku je jeho výška.

Nízký a nebo vysoký?


Současný trend chápe konferenční stolek spíše jako něco velmi nízkého, co funguje jako odkládací plocha, která většinou není dosažitelná přímo z pohovky či křesla a ke které je potřeba vstát a pak se hluboce předklonit. Takového stolku se přirozeně jíst nedá.

TIP: pokud budete chtít stolek využít také při konzumaci potravin a nápojů, pak bude jistě lepší zvolit stolek minimálně stejné výšky, jakou má sedák pohovky či křesla, tedy cca 35 – 45 cm.

Ale jde to i jinak

Zajímavou variantou je použití nízkého stolku, který je vlastně jen označeným místem na zemi pro odkládání zamýšlených předmětů a současné užití jakého si servírovacího stolku, který je dostatečně vysoký tak, aby vám „podal“ třeba natolik choulostivý předmět, jakým je sklenice plná červeného vína, kterou hodláte vypít na světle čalouněné pohovce. Podobné stolky si můžete pořídit i dva a současně si přitom užívat velmi pohledově atraktivní a vlastně tak trochu nepraktický nízký „konferenční stolek", kolek kterého jistě lidé nikdy „konferovat“ nebudou, ale můžou si na něj položit třeba TV ovladač tak, aby neležel neošetřeně rovnou na podlaze, byť pokryté kobercem s vysokým chlupem.

Vyhledávání

Kontakt

Celý pracovní tým e-shopu Nábytek-Moderní.cz +420 721 677 220

Erotické spodní prádlo, kalhotky, tanga, podprsenky, košilky, korzety levně, podvazky, punčochy, levné plavky, pyžama, noční košile, župany, punčochy, ponožky, moderní nábytek, botníky do malé předsíně, dětský nábytek, houpací sítě, závěsná křesla, jídelny, komody výprodej, knihovny nábytek, ložnice, matrace, nábytek z masivu, nábytek BRW, obývací pokoje, plastový nábytek, postele s úložným prostorem, ratanový nábytek, rustikální nábytek, sedací pytle, sedací soupravy, kožené sedací soupravy, skříně s posuvnými dveřmi, zahradní nábytek, levný nábytek, levné botníky, bytové doplňky a dekorace, český nábytek, dětský nábytek, dílenský nábytek, levné houpací sítě, jídelny, levné komody, konferenční stolky, koupelnový nábytek, levné kuchyně, kovový nábytek Bzenec, levné ložnice sestavy, levné matrace, nábytek z masivu, obývací pokoje, levné postele, rustikální nábytek bazar, levné sedací pytle, levné sedací soupravy, kožené sedací soupravy levné, levné skříně, levné stoly, levný zahradní nábytek, koupelny, vodovodní baterie, umyvadla, wc mísy, vany, elektronické bidety, sprchové kouty, sprchové vaničky, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek výprodej, bojlery, radiátory, expanzní nádoby, levné spodní prádlo, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, levné podprsenky, sportovní podprsenka, kalhotky, tanga, svatební spodní prádlo, topy, tílka, košilky, korzety, podvazky, saténové prádlo, bezešvé spodní prádlo, sportovní prádlo, pánské spodní prádlo, pánská tanga, pyžama, noční košile, župany, dětské spodní prádlo, plavky 2013, dívčí plavky, pro těhotné a kojící, nářadí, aku nářadí, auto nářadí, elektrické nářadí, kompresory, pneu nářadí, boxy na nářadí, brašny, nářadí Knipex, nýtovací kleště, ruční nářadí, dárky, dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky k narozeninám, čokoládové dárky, dárek k výročí, svatební dary, dárky k svátku, erotické dárky, ptákoviny, vtipné dárky, dárky k valentýnu, dárky pro děti, vánoční dárky, levný nábytek, moderní nábytek, fitness výživa, nábytek z masivu, levné sedací soupravy, koupelnové doplňky, prádlo,