Moderní nábytek pro Vás

Sedací soupravy

13.06.2009 23:25

Ptáte se jak správně sedět? Ptáte se jak vybrat sedačku, kde se bude pohodlně sedět? Přestaňte hledat a přečtěte si tento článek, kde se Vám snažíme poradit o tom jak správně a pohodlně sedět.

 

Sedací soupravy


Rohová sedačka může být účelnou a zároveň velmi efektní dominantou obývacího pokoje. A obývací pokoj je v prvé řadě o relaxaci a komunikaci, což jinými slovy znamená, že byste měli mít možnost efektivně a příjemně odpočívat, hovořit spolu atp..třeba v příjemné rohové sedačce. Bez kvalitní a také dobře umístěné sedací soupravy to ale půjde těžko. A jak „správně“ sedět? Nabízíme několik variant sedacích souprav, které Vám snad zjednoduší výběr.

Pod pojmem „správně“ sedět se v tuhle chvíli nemíní správné, čili zdravé či pro-zdravotní sezení ve smyslu fyzického zdraví a pevného, zdravého držení těla. Správné sezení znamená také správně orientované sezení. Extrémní případ špatně směrované sedací soupravy se souprava namířená proti tmavé zdi. A příkladem klasického umístění sedačky je pak její umístění ke stěně pokoje a směrování proti televizní obrazovce. Je to logické ale nezapomínáte přitom na něco podstatného?

Komunikace mezi lidmi


Obývací pokoj jistě není synonymní označení pro televizní nebo multimediální místnost. Obývací pokoj je také o setkávání lidí, o komunikaci mezi nimi, o rozhovoru a očním kontaktu. Pokud by tomu tak nebylo, mohli bychom se sociálně realizovat pomocí telefonu, kde dotyčného slyšíme a zprostředkovaně třeba i pomocí videotelefonu také vidíme. Ale sociální realizace není jen o vizuálním a auditivním vjemu. Je také o kontaktu fyzickém, kdy spolu lidé hovoří a vidí si navzájem do tváře a do očí.

TIP: zkuste orientovat sedačku tak, aby kromě TV obrazovky bylo možné také přímo hledět do tváře další osoby, která s vámi obývací pokoj sdílí. Rohová sedačka vás k tomu svým způsobem tak trochu „donutí“, neboť pokud nebudete sedět jen na její jedné části a tedy vedle sebe, pak budete sice nepřímo, pod úhlem 45 °, sedět také proti sobě, tváří tvář. Zkuste spolu v pokoji hovořit dívat se přitom na sebe.

Vyhledávání

Kontakt

Celý pracovní tým e-shopu Nábytek-Moderní.cz +420 721 677 220

Erotické spodní prádlo, kalhotky, tanga, podprsenky, košilky, korzety levně, podvazky, punčochy, levné plavky, pyžama, noční košile, župany, punčochy, ponožky, moderní nábytek, botníky do malé předsíně, dětský nábytek, houpací sítě, závěsná křesla, jídelny, komody výprodej, knihovny nábytek, ložnice, matrace, nábytek z masivu, nábytek BRW, obývací pokoje, plastový nábytek, postele s úložným prostorem, ratanový nábytek, rustikální nábytek, sedací pytle, sedací soupravy, kožené sedací soupravy, skříně s posuvnými dveřmi, zahradní nábytek, levný nábytek, levné botníky, bytové doplňky a dekorace, český nábytek, dětský nábytek, dílenský nábytek, levné houpací sítě, jídelny, levné komody, konferenční stolky, koupelnový nábytek, levné kuchyně, kovový nábytek Bzenec, levné ložnice sestavy, levné matrace, nábytek z masivu, obývací pokoje, levné postele, rustikální nábytek bazar, levné sedací pytle, levné sedací soupravy, kožené sedací soupravy levné, levné skříně, levné stoly, levný zahradní nábytek, koupelny, vodovodní baterie, umyvadla, wc mísy, vany, elektronické bidety, sprchové kouty, sprchové vaničky, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek výprodej, bojlery, radiátory, expanzní nádoby, levné spodní prádlo, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, levné podprsenky, sportovní podprsenka, kalhotky, tanga, svatební spodní prádlo, topy, tílka, košilky, korzety, podvazky, saténové prádlo, bezešvé spodní prádlo, sportovní prádlo, pánské spodní prádlo, pánská tanga, pyžama, noční košile, župany, dětské spodní prádlo, plavky 2013, dívčí plavky, pro těhotné a kojící, nářadí, aku nářadí, auto nářadí, elektrické nářadí, kompresory, pneu nářadí, boxy na nářadí, brašny, nářadí Knipex, nýtovací kleště, ruční nářadí, dárky, dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky k narozeninám, čokoládové dárky, dárek k výročí, svatební dary, dárky k svátku, erotické dárky, ptákoviny, vtipné dárky, dárky k valentýnu, dárky pro děti, vánoční dárky, levný nábytek, moderní nábytek, fitness výživa, nábytek z masivu, levné sedací soupravy, koupelnové doplňky, prádlo,